Destek Ol

Aşk Hocam’ı ilk kurduğumuz günden beri keyif almak için yazdığımız ve tek amacımızın insanlara yardımcı olmak olduğunu söylüyoruz. Sizden tek ricamız bize bir şekilde destek olmanız.Bizi motive eden tek şey bu. Aşk Hocam’a destek olmanın pek çok yolu sizlerle paylaşacağız.

1. Yorum Yazın 

Her blogcu gibi bizde yazılarımıza yorum geldiğinde seviniyorz.Yazdığımız yazılara o konuyla ilgili kendi fikirlerinizi, eleştirilerinizi, teşekkürlerinizi yazarak bize destek olabilirsiniz.

2. Abone Olun 

Yazılarımaza e-posta ile abone olursanız beni çok mutlu edersiniz.Yazılarımızın daha fazla kişiye ulaştığını bilmek hem motivasyonumu hemde yazılardaki kaliteyi arttırıyor.

 3. Click’leyin 

Sidebar’ın üst kısmında benim click kutusu adını verdiğim bi kutu var.İçindeki beğen, takip et ve +1 butonlarına 1 kez tıklarsanız bize destek olmuş olursunuz

4. Sosyal Medya hesaplarını takip

 Facebook hayran sayfamı beğenerek, Twitter’da takipçimiz olarak ve Google+ sayfamı çevrelerinize ekleyerek de bize destek olabilirsiniz.

5.Yazıları Paylaşın 

Bildiğiniz gibi tüm blog yazılarımızın altında çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerine ait butonlar bulunuyor.Eğer Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınız varsa bu butonları kullanarak yazılarımızı paylşabilirsiniz.