Reklam

Aşk Hocam belirlediğimiz kalite standartlarında Aşk temalı bloğumuzda ilişkilere ve hayata dair paylaşımlarla kullanıcıları bilinçlendirmek okuyucunun ihtiyaçları doğrultusunda faydalı bilgiler sunmayı amaçlamaktadır.

Okuyucunun Kitlesi

Okuyucunun kitlesi geneldir. Fakat daha çok kadınlara hitap eden yanları mevcuttur. Her yaştan, her meslek grubundan, her sosyal statüden insan Aşk Hocam'ı takip etmektedir.

Okuyucuların Aşk Hocam’ı takip etmeleri için pek çok seçenek mevcuttur. RSS, Google Friend Connect ve sosyal ağlar aracılığıyla sürekli takip edenlerin saysını kenar çubuğundaki takip kutuları ve sayaçlardan görebilirsiniz.

Neden Aşk Hocam?

Açıldığı günden bu yana gerek içeriği, gerek tasarımıyla özgünlüğünü ve kalitesini koruyan bir bloktur.

Reklam Çözümleri

 Farklı büyüklükte ve türde siteler veya firmaların ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli reklam seçenekleri sunuyorum. Bunlar:

- Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Aşk Hocam’da yayınlıyarak okuyuculara ulaştırıyor, sosyal imleme sitelerine ekliyor, binlerce takipçisi sosyal medya hesaplarında paylaşıyorum. Advertorial içerikler silinmez, Blog Hocam yayında olduğu sürece blogda kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız için ideal reklam türüdür.

- Banner reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay onbinlerce kişinin ziyaret ettiği Aşk Hocam’a banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. 3 farklı boyutta banner kabul ediyorum.

     * 125 x 125 banner; kenar çubuğunun en üstünde, arama kutusu ile popüler içeriklerin arasında gösterilir.
     * 300 x 250 banner; 125 x 125 banner bloğunun hemen altında gösterilir.

Ücretlendirme ve Detaylar
Yeterli gelmediyse size özel çözümler üretebiliriz. Ücretlendirme bilgisi ve detaylar için iletişim formunu doldurabilirsiniz.
İsim

E-Posta *
Mesaj *